img

Heinäkuun kouluratsastuksen SHLA-Cup 15.07.2016

Tervetuloa osallistumaan SHLA:n järjestämään SHLA-Cupin KRJ:n alaiseen kouluratsastuksen kilpailuun.

SHLA-cupit ovat avoinna vain shetlanninponeille. Jokaisesta sijoituksesta saa lisäpisteitä laatuarvostelussa (max. 5 lisäpistettä kilpailupisteisiin).

- Kilpailut pidetään Yentel poniesin tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii Creimeide (VRL-06904)
- Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ponin VH-tunnus vapaaehtoinen mutta suositeltava

Rajoitukset

- viimeinen osallistusmispäivä on 14.07.2016 
- enintään 100 osallistujaa / luokka 
- ohjastajalta maks. 10 ponia / luokka 
- yksi poni saa osallistua kahteen luokkaan
- avoinna vain shetlanninponeille

Luokat

1. Helppo D 8/100
2. Helppo C 26/100
3. Helppo B 12/100

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään otsikolla "SHLA-Cup koulu" osoitteeseen shla@poukaman.net

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa:
Luokan numero (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Poni mahd. VH-tunnus

Osallistumiseen ei tule liittää mitään tageja!

Osallistujat

Luokka 1 
1. Sonja.P (VRL-06588) - Iberia Rock Rewa VH16-017-0211  
2. Creimeide (VRL-06904) - Lionel v.d. Gateaway VH15-017-0466  
3. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Veracious VH15-017-0588 
4. Creimeide (VRL-06904) - Wyat Joyelle VH16-017-0133 
5. Sonja.P (VRL-06588) - Midaway Mimei KH 
6. Creimeide (VRL-06904) - Lando v.d. Zanneshof VH15-017-0742 
7. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641 


Luokka 2 
1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jemincá VH15-017-0446  
2. Creimeide (VRL-06904) - Reval v. Moons VH14-017-0111  
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225  
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jaenna VH12-017-0629  
5. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218  
6. Sorel (VRL-00884) - Odette Odile Dei VH12-017-0515 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier 
8. Creimeide (VRL-06904) - Toffifee v.d Gateaway VH16-017-0225 
9. Sonja.P (VRL-06588) - Miss Diamond VH00-017-8542 
10. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116 
11. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212 
12. Sonja.P (VRL-06588) - Lantana VH16-017-0013 
13. Creimeide (VRL-06904) - Ryker v.d Gateaway 
14. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata VH12-017-0226 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641 
16. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Ines VH12-017-0519 
17. Sonja.P (VRL-06588) - Iberia Rock Rewa VH16-017-0211 
18. Sonja.P (VRL-06588) - Hattifnattar Alegre VH16-017-0223 
19. Creimeide (VRL-06904) - Moons Million Elié VH14-017-0574 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Midaway Mimei KH 
21. Sorel (VRL-00884) - Leonty Jaida J VH12-017-0516 
22. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505 
23. Sorel (VRL-00884) - Maurice VH04-017-5512 
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tazannah VH12-017-0630 
25. Sonja.P (VRL-06588) - Lilymoor Imogen 
26. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206

Luokka 3 
1. Creimeide (VRL-06904) - Ryker v.d Gateaway  
2. Sonja.P (VRL-06588) - Lilymoor Imogen  
3. Sonja.P (VRL-06588) - Lantana VH16-017-0013  
4. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier 
5. Sonja.P (VRL-06588) - Miss Diamond VH00-017-8542 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218 
7. Creimeide (VRL-06904) - Reval v. Moons VH14-017-0111 
8. Creimeide (VRL-06904) - Toffifee v.d Gateaway VH16-017-0225 
9. Sonja.P (VRL-06588) - Hattifnattar Alegre VH16-017-0223 
10. Creimeide (VRL-06904) - Moons Million Elié VH14-017-0574 
11. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116 
12. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212